Entry List
Friday
16
entries
Tech
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
ML
Maurice LaFond | Tech | Eastlake, OH |
PM
Paul Morrison | Tech | New Galilee, PA |
Administration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Admin | Boiling Springs, PA | |
Admin | Boiling Springs, PA |
Pit
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RC
Robert Criss | Pit | Bethel Park, PA |
Pit | Girard, PA |
Registrar
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registrar | Continental, OH | |
PD
Peggy Dietz | Registrar | Hinckley, OH |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Start
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hammer | Start | North East, PA |
Stewards
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, US |
JS
James Shoemaker | Stewards | Ravenna, OH |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
AM
Ashley Medwig | T&S | Willoughby, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
Worker Entry
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Sunday
43
entries
Flagging and Communications
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Cindy Benchina | F&C | Geneva, OH |
BC
Bill Crowe | F&C | Painesville, OH |
F&C | Garfield Heights, OH | |
F&C | Mansfield, OH | |
LO
Lynda Oxenfeldt | F&C | Richmond Hts , OH |
RR
Robert Roberts | F&C | Clinton, OH |
JS
Josh Scott | F&C | Reynoldsburg, OH |
F&C | Brunswick, OH |
Tech
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Massillon, OH | |
EM
Earl Myers | Tech | Fostoria, OH |
Administration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
NS
Nancy Schillace | Admin | Brook Park, OH |
Admin | Boiling Springs, PA |
Grid
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Copley, OH | |
PR
Paul Radey | Grid | North Ridgeville, OH |
Pit
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RC
Robert Criss | Pit | Bethel Park, PA |
BC
Bob Criss Jr. | Pit | McMurray, PA |
Pit | Boiling Springs, PA | |
Pit | Girard, PA |
Registrar
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registrar | Continental, OH | |
PD
Peggy Dietz | Registrar | Hinckley, OH |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Start
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hammer | Start | North East, PA |
CM
Connie Marr | Start | Elderton, PA |
CM
Clifford McCandless | Start | Grove City, PA |
SM
Steve Mortimer | Start | Pittsburgh, PA |
TW
Thomas Wieland | Start | Burton, OH |
Stewards
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Stewards | Livonia, MI | |
LB
Lauri Burkons | Stewards | Barberton, OH |
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, US |
Stewards | Canonsburg, PA | |
DL
Debbie LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
ML
Maurice LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
JS
James Shoemaker | Stewards | Ravenna, OH |
Timing and Scoring
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MB
Marie Ann Bohusch | T&S | Parma, OH |
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
AM
Ashley Medwig | T&S | Willoughby, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
LV
Lily Vondran | T&S | Youngstown, OH |
Emergency Services - Fire
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JP
James Palmer | ES - Fire | Parker , PA |
Hospitality
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SC
Susan Crowe | Hospitality | Painesville, OH |
Hospitality | Mentor, OH | |
LR
Lynn Roberts | Hospitality | Clinton, OH |
Saturday
45
entries
Flagging and Communications
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Cindy Benchina | F&C | Geneva, OH |
BC
Bill Crowe | F&C | Painesville, OH |
BH
Bob Heidelman | F&C | Westlake, OH |
F&C | Sterling, Oh | |
F&C | Mansfield, OH | |
LO
Lynda Oxenfeldt | F&C | Richmond Hts , OH |
RR
Robert Roberts | F&C | Clinton, OH |
JS
Josh Scott | F&C | Reynoldsburg, OH |
F&C | Brunswick, OH |
Tech
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Massillon, OH | |
PM
Paul Morrison | Tech | New Galilee, PA |
EM
Earl Myers | Tech | Fostoria, OH |
Administration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
NS
Nancy Schillace | Admin | Brook Park, OH |
Admin | Boiling Springs, PA |
Grid
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PP
Pam Petrusko | Grid | Hubbard, OH |
Pit
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RC
Robert Criss | Pit | Bethel Park, PA |
BC
Bob Criss Jr. | Pit | McMurray, PA |
Pit | Boiling Springs, PA | |
Pit | Girard, PA |
Registrar
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registrar | Continental, OH | |
PD
Peggy Dietz | Registrar | Hinckley, OH |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Start
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hammer | Start | North East, PA |
CM
Connie Marr | Start | Elderton, PA |
CM
Clifford McCandless | Start | Grove City, PA |
SM
Steve Mortimer | Start | Pittsburgh, PA |
TW
Thomas Wieland | Start | Burton, OH |
Stewards
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Stewards | Livonia, MI | |
LB
Lauri Burkons | Stewards | Barberton, OH |
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, US |
Stewards | Canonsburg, PA | |
DL
Debbie LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
ML
Maurice LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
JS
James Shoemaker | Stewards | Ravenna, OH |
Timing and Scoring
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MB
Marie Ann Bohusch | T&S | Parma, OH |
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
WL
W Gregory Lester | T&S | Akron, OH |
AM
Ashley Medwig | T&S | Willoughby, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
LV
Lily Vondran | T&S | Youngstown, OH |
Emergency Services - Fire
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JP
James Palmer | ES - Fire | Parker , PA |
Hospitality
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SC
Susan Crowe | Hospitality | Painesville, OH |
Hospitality | Mentor, OH | |
LR
Lynn Roberts | Hospitality | Clinton, OH |